klubseniora

Spis treści

W piątek 03 czerwca odbyły się Dni Paczkowa 2016 połączone ze Świętem Województwa Opolskiego, które trwały do 5 czerwca na paczkowskim Rynku.

W pierwszy dzień Dni Paczkowa na placu Ośrodka Kultury, impreza pod hasłem Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka podczas, której rodziny reprezentujące placówki szkolne wzięły udział w sportowym turnieju rodzinnym. Pod Chmurką wyświetlone zostały filmy „Mały Książę”, „Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości”. Sobota obfitowała w liczne atrakcje ze względu na Święto Województwa Opolskiego- Piknik z Funduszami Europejskimi. Bractwo Rycerskie Zamku Będzin o godz. 10:00 uroczyście otworzyło Piknik Rycerki oraz kolejny dzień trwania imprezy. Od godziny 14:00 na paczkowskim Rynku można było skorzystać z bezpłatnych stref: edukacji, rekreacji, degustacji produktów tradycyjnych. Szeroki wachlarz imprez towarzyszących, w tym dniu, zapewniło niezapomniane wrażenia dla dzieci i dorosłych. W sali Ośrodka Kultury o godz. 14:30 odbył się spektakl dla dzieci „Wszystkie stworzenia, czyli jak włochatym bywa źle” w wykonaniu Teatru im. J. Kochanowskiego z Opola. Filharmonia Opolska w Muzeum Gazownictwa przeprowadziła warsztaty ekologiczno- artystyczne „Ulubione kwiaty trzmiela”.

Sobotnią gwiazdą wieczoru był zespół BIG CYC. Na zakończenie dnia Dj FOX porwał publiczność do wspólnej zabawy.

W niedzielę sceną zawładnęły rozmaite rytmy muzyczne, w myśl zasady „dla każdego coś dobrego”. Wystąpiły zespoły śpiewacze, zespoły artystyczne Domu Kultury z Ozimka, Paczkowska Scena Muzyczna. Dni Paczkowa 2016 zakończyły się Wieczorem Disco Polo.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!!!

Podziękowanie za wkład i zaangażowanie w organizację wydarzenia dla TAURON DYSTRYBUCJA S.A.