klubseniora

Zajęcia plastyczne

Instruktor: Maria Głębicka

Twórz, ucz się i rozwijaj!!! Pod takim hasłem odbywają się lekcje rysunku, malarstwa, rzeźby i grafiki  w kameralnych grupach, w przyjaznej atmosferze w salach Domu Plastyka. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży, która zdecydowana jest rozwijać swój talent artystyczny i kształtować swoją indywidualność w sferze wypowiedzi twórczej.

Czytaj więcej: Zajęcia plastyczne

Nauka gry na gitarze

Instruktor: Dariusz Orłowski

Zapraszamy wszystkich chętnych chcących rozwijać swoje umiejętności muzyczne na lekcje gry na gitarze. Celem indywidualnych spotkań  jest poznawanie i doskonalenie technik gitarowych w oparciu o wybrane ćwiczenia. Program dostosowany jest do wieku i zdolności każdego uczestnika. Zajęcia odbywają się w środy i czwartki w indywidualnie ustalonych godzinach.

Nauka gry na akordeonie

Instruktor: Kacper Trela

Chcesz nauczyć się grać na akordeonie? Dobrze trafiłeś, od września w ofercie STUDIA ARTYSTYCZNEGO zajęcia nauki gry na akordeonie na wszystkich poziomach nauczania. Naukę gry na akordeonie można rozpocząć w każdym wieku a zajęcia prowadzone przez naszego instruktora to prawdziwa przyjemność. Zapisy oraz dodatkowe informacje w Domu Plastyka oraz Biurze Ośrodka Kultury i Rekreacji w Paczkowie. Wszystkich zainteresowanych ZAPRASZAMY!!!!